Головна » 2015 » Вересень » 6 » Свято Першого Дзвоника
Свято Першого Дзвоника

Теплий, сонячний першо-вересневий  ранок. На подвірʾї Ніжинської гімназії № 16 людно й гамірно. Весело щебече дітвора, що нарешті дочекалася цього дня, зустрічі з гарними друзями, однокласниками, з мудрими своїми наставниками-вчителями. Море квітів, посмішок. Радо вітають гімназисти свого директора – Градобик Валентину Валентинівну, берегиню школи, мудру наставницю, яка по-справжньому любить своїх учнів, поважає вчителів, пишається своїм навчальним закладом. На свято запрошені гості. Серед них депутат Ніжинської міської ради Шалай Олександр Віталійович. По-батьківськи тепло привітав гімназистів зі святом. Учениці 11 класу Ридзель Аліні вручив цінний подарунок: «Англо-український словник» за те, що ввійшла до 15 найкращих із 332 учасників у конкурсі «Діти України – Єдині», який проходив під час літнього мовного табору. Багато обдарованих учнів плекає гімназія у своїх стінах. Цього року поповнилися ряди гімназистів  першокласниками. 58 учнів вперше переступили поріг школи.

Веселі й сумні водночас  одинадцятикласники.  Вони – випускники. Попереду складний навчальний рік, а потім зовнішнє незалежне тестування. Успіхів їм, здійснення всіх мрій та планів бажають гості, вчителі, класний керівник – Ільченко В.П.  До школи цього дня прийшли навіть ті, хто останнім часом із різних обставин не приходив. Радісно й тривожно у дорослих на душі… Мріють вони про майбутнє  своїх дітей, про світлі, мирні дні матінки-України. Нехай же ці мрії здійсняться!!!

Переглядів: 352 | Додав: torya | Рейтинг: 5.0/1