Наказ про створення безпечного освітнього середовища та запобігання булінгу

Наказ про посилення роботи з превентивного виховання

Наказ про створення комісії з розгляду випадків булінгу у закладі освіти

План заходів щодо попередження випадків насилля та булінгу на 2019/2020 н. р.

Методичні рекомендації щодо формування безпечного освітнього простору, запобігання булінгу та мобінгу в Новій українській школі

Наказ "Про антибулінгову політику закладу та розбудову безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі у 2020-2021 навчальному році"

Додаток 1. Положення про антибулінгову політику ННВК № 16 "Престиж"

Додаток 2. Правила учасників освітнього процесу ННВК № 16 "Престиж"

Додаток 3. Комплексний план заходів щодо розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі  у 2020/2021 навчальному році, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок до 2024 року

Додаток 4. План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу у ННВК № 16 "Престиж" на 2020/2021 н. р.

Додаток 5. Меморандум співпраці між усіма учасниками освітнього процесу: вчителями, учнями та батьками ННВК № 16 "Престиж".

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ННВК № 16 "Престиж" на 2020/2021 н. р.

Система роботи ННВК № 16 "Престиж" з питань профілактики булінгу