В листопаді-грудні 2020-2021 н. р. вчителів, учнів та батьків захопив челендж «Фізична культура» за програмою «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».  Це унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.

4 тижні в умовах адаптивного карантину з дотриманням санітарніх вимог класні колективи працювали над виконанням тематичних завдань. Перший тиждень був присвячений фановій руханці. Вчителі фізичної культури розробили комплекс вправ ранкової руханки, склали плейліст, під який учні виконували ці вправи разом зі своїми вчителями як на уроках, так і на перервах.  Надзвичайну активність проявляли учні початкової школи. Другий тиждень - сімейні заняття спортом. Вчителі, діти та батьки проявляли креативність, придумуючи сімейні спортивні ігри. Під час третього тижня учні ННВК № 16 «Престиж» виконували завдання під назвою «Шкільна олімпіада». Четвертий тиждень був присвячений підвищенню обізнаності учнів про спорт. Цікаві конкурси, веселі руханки, сімейні ігри та вікторини про спорт не залишили байдужими нікого. За результатами фінального анкетування 85 % учнів виявили бажання продовжити участь в програмі.

Показовим є те, що участь у челенджі прийняли близько 450  закладів освіти України. За результати всіх 4 тижнів наш заклад увійшов у першу сотню.

ННВК № 16 «Престиж» планує і далі сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я, а також прийняти участь в 2 та 3 челенджах програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».

Підбиваючи підсумки 2021 року, вітаємо педагогічний, учнівський та батьківський колективи ННВК № 16 «Престиж» з перемогою у конкурсі проектів Громадського бюджету 2022 року! Серед 9 великих проєктів, які розглядались на конкурсі, наш виборов ІІ місце! Проєкт  «Комфортний простір – цікаве дозвілля» був створений з метою організації  універсального, відкритого простору для організації пізнавальних, розважальних та концертних заходів, реалізації культурно-просвітницьких потреб громади в умовах пандемії COVID-19. Бажаємо творчих успіхів та натхнення!

28 листопада 2021 року за результатами пітчингу проектів соціальної дії у Чернігівській та Харківській областях в межах програми "Активні Громадяни" від Британської Ради креативна ідея під назвою "ННВК надає КРИЛА", авторами якої є асистент учителя Світлана Бутенко та педагог-організатор Тетяна Сунка, ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ!

Незабаром розпочнуться інтерактивні цікаві заходи в рамках проекту, а також створиться новий інклюзивний та багатофункціональний простір у нашому закладі, де всі учасники освітнього процесу зможуть розкрити свої таланти, спробувати себе в різних напрямках та просто поспілкуватися з однолітками на різні теми. Також вітаємо наших партнерів та друзів! Тепер можливостей для молоді міста Ніжина стане більше!