РОЗПОЧАТА ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ДО НІЖИНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ №16 «ПРЕСТИЖ»!
Для реєстрації необхідно перейти за посиланням https://school.isuo.org.
Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО 1 КЛАСУ ННВК №16 «Престиж» ( гімназія – загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад)
Для зарахування до школи подаються документи:
1) заява на ім’я директора;
2) копія свідоцтва про народження;
3) медична картка дитини встановленого зразка.
ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ :
ПОНЕДІЛОК – П'ЯТНИЦЯ 8.30-17.00,
І поверх, приймальна
телефон для довідок : 3-12-03
Якщо Ваша дитина у вересні йде до першого класу,
то наступний матеріал для ВАС!
Дізнайтеся про критерії готовності дитини до школи. Відповіді на питання, які найчастіше задають батьки. Серед них: про що питають дитину при прийомі в перший клас? Чи обов'язково дитина повинна уміти читати і писати, йдучи до 1-го класу? Де і які підручники потрібно купити для першокласника? Чи існують особливості в режимі навчального дня першокласників? Що необхідно придбати учневі для 1-го класу? Чи можна носити в школу мобільний телефон? Чи можна давати дитині в школу гроші? Чи можна носити в школу іграшки? З шести або з семи років потрібно віддавати дитину у 1-й клас?
Відповіді на ці та інші запитання дивіться тут >>>
1. Порядок прийому дітей до 1-х класів.
2. Перелік документів, що пітверджують місце проживання дитини. Роз'яснення до порядку зарахування.
3. Перелік документів, необхідних для зарахування дитини до 1-го класу :
Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку (далі – заява).
До заяви додаються:
1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності).
У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.
У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).
4. Територія обслуговування, що закріплена за ННВК № 16 "Престиж"
- вул. Постишева (Бовкуна)
- вул. 8 Березня
- вул. Менделєєва
- вул. Мохового
- вул. Рокосовського
- пер. Ветеринарний
- вул. Обжарівська
- вул. Синяківська - до кінця (права сторона)
- вул. Шевченка (права сторона) - від 17 до 97
- 3-й мікрорайон
Десять заповідей для батьків
- Починайте «забувати» про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу дома, визначте коло її обов’язків. Зробіть це м’яко: «Який ти в нас великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд».
- Визначте загальні інтереси. Це можуть бути як пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).
- Залучайте дитину до економічних проблем родини. Поступово привчайте порівнювати ціни, орієнтуватися в сімейному бюджеті (наприклад, дайте гроші на хліб і на морозиво, коментуючи суму на той чи інший продукт).
- Не лайте, а тим більше — не ображайте дитини в присутності сторонніх. Поважайте почуття й думки дитини. На скаргу з боку навколишніх, навіть учителя або вихователя, відповідайте: «Спасибі, ми обов’язково поговоримо на цю тему».
- Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації, що виникли з однолітками і дорослими. Щиро цікавтеся її думкою, тільки так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію.
- Постійно говоріть з дитиною. Були в театрі (цирку, кіно) — нехай розповість, що більше всього сподобалося. Слухайте уважно, ставте запитання, щоб дитина відчувала, що вам цікаво.
- Відповідайте на кожне запитання дитини. Тільки в цьому випадку її пізнавальний інтерес ніколи не згасне.
- Постарайтеся хоч іноді дивитися на світ очима вашої дитини. Бачити світ очима іншого — основа для взаєморозуміння.
- Частіше хваліть вашу дитину. На скарги про те, що щось не виходить, відповідайте: «Обов’язково вийде, тільки потрібно ще раз спробувати». Хваліть словом, усмішкою, ласкою й ніжністю.
- Не будуйте ваші взаємини з дитиною на заборонах. Погодьтеся, що вони не завжди розумні. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо можливо, запропонуйте альтернативу. Повага до дитини зараз — фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому.
Що потрібно першокласнику
- Шкільна форма
- Портфель
- Змінне взуття
- Спортивна форма
- Спортивне взуття
- Зошити
- Папка для зошитів
- Ручка
- Простий олівець
- Лінійка
- Фарби, пензлик
- Альбом для малювання
- Кольорові олівці
- Пластилін
- Стеки
- Кольоровий папір
- Ножиці
- Клей
- Обкладинки для зошитів, підручників
- Папка для ручної праці
- Каса букв і складів
- Математична каса
- Звукові фішки
Зразок заяви ви можете завантажити тут.