РОЗПОЧАТА ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ДО НІЖИНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ №16 «ПРЕСТИЖ»!

Для реєстрації необхідно перейти за посиланням https://school.isuo.org.

Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО 1 КЛАСУ ННВК №16 «Престиж» ( гімназія – загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад)

Для зарахування до школи подаються документи:

1) заява на ім’я директора;

2) копія свідоцтва про народження;

3) медична картка дитини встановленого зразка.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ :

ПОНЕДІЛОК – П'ЯТНИЦЯ 8.30-17.00,

І поверх, приймальна

телефон для довідок : 3-12-03

Якщо Ваша дитина у вересні йде до першого класу,
то наступний матеріал для ВАС!

Дізнайтеся про критерії готовності дитини до школи. Відповіді на питання, які найчастіше задають батьки. Серед них: про що питають дитину при прийомі в перший клас? Чи обов'язково дитина повинна уміти читати і писати, йдучи до 1-го класу? Де і які підручники потрібно купити для першокласника? Чи існують особливості в режимі навчального дня першокласників? Що необхідно придбати учневі для 1-го класу? Чи можна носити в школу мобільний телефон? Чи можна давати дитині в школу гроші? Чи можна носити в школу іграшки? З шести або з семи років потрібно віддавати дитину у 1-й клас?

Відповіді на ці та інші запитання дивіться тут >>>

1. Порядок прийому дітей до 1-х класів.

Наказ про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти

2. Перелік документів, що пітверджують місце проживання дитини. Роз'яснення до порядку зарахування.

3. Перелік документів, необхідних для зарахування дитини до 1-го класу :

Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку (далі – заява).

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (у разі наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).

4. Територія обслуговування, що закріплена за ННВК № 16 "Престиж"

• вул. Постишева (Бовкуна)
  • вул. 8 Березня
  • вул. Менделєєва