Структура та органи управління закладу освіти

Солдатенко Тамара Іванівна  – директор

Тамара Іванівна розпочала педагогічну кар’єру, отримавши направлення на роботу в м. Носівку, також працювала в Ніжинській  ЗОШ № 2.

В  гімназії № 16 Солдатенко Тамара Іванівна працює з 1990 року.

В 2000 році приймала участь у міському і стала переможцем обласного конкурсу «Вчитель року» в номінації «біологія».

23 серпня 2000 року Тамару Іванівну було призначено на посаду заступника директора по навчально-методичній роботі.

Тамара Іванівна приймає активну участь в конкурсах, педагогічних ярмарках, її учні – переможці різноманітних конкурсів та олімпіад.

2006 рік – переможець ХІ обласного педагогічного ярмарку у номінації «Заступник директора».

2009 рік - переможець ХІІІ обласного педагогічного ярмарку у номінації «Заступник директора».

Приймає активну участь у конференціях, зустрічах, семінарах. Характерним для Тамари Іванівни як для вчителя є те, що вона на кожному уроці приділяє увагу розвитку індивідуальних здібностей учнів, вмінню вчитись самостійно.

2021 рік - призначена на посаду директора ННВК № 16 "Престиж".

Категорія, звання: вища категорія, «вчитель-методист».

Баксічева Ірина Станіславівна – заступник директора з навчально-виховної роботи

Ірина Станіславівна розпочала свою педагогічну кар’єру як вчитель фізики  з 1992 року.

На посаді заступника директора Ніжинської гімназії № 16 працює з 2000 року.

За період роботи в колективі зарекомендувала себе знаючим, компетентним спеціалістом, який досконало володіє різними формами і методами організації навчально-виховного процесу.

Ірина Станіславівна вчитель-практик, завжди в пошуку експерименту, цікавиться, розробляє, надихає гімназистів на нові досягнення та здобутки.

Вихованці Баксічевої Ірини Станіславівни стають переможцями олімпіад, приймають активну участь у фізичних конкурсах, учасники та переможці МАН.

2006 рік – дипломант Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків».

2009 рік – Ірина Станіславівна фіналіст Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Нагороди: почесна грамота управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Категорія, звання: вища категорія, «вчитель-методист».

Миколаєнко Вікторія Василівна – заступник директора з навчально-виховної роботи

Миколаєнко Вікторія Василівна працює в Ніжинській гімназії № 16 з 1999 року. Творчо підходить до викладання інформатики з використанням новітніх досягнень з методики навчання учнів.

Як вчитель Вікторія Василівна постійно працює над підвищенням кваліфікації.

З 2020 року обіймає посаду заступника директора з навчально-виховної роботи.

2009 рік – фіналіст обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року" в номінації "Інформатика".

Учні Вікторії Василівни є призерами та переможцями багатьох конкурсів комп'ютерної творчості.

Миколаєнко В. В. приймає активну участь у тренінгах, конференціях, семінарах. Методична грамотність та творчий підхід до навчання та виховання учнів, зацікавленість у результатах та якості своєї праці – основні риси Вікторії Василівни.

Категорія, звання: вища категорія, «Старший учитель».