Головна » 2015 » Вересень » 6 » Акція "Дітям Сходу"
Акція "Дітям Сходу"

Першого вересня цього року не всі учні України сіли за шкільні парти.  На сході нашої країни гримить війна. Щоб підтримати дітей, для яких цьогорічне свято 1-вересня пройшло зі сльозами на очах, у перший вересневий вечір на центральній площі м. Ніжина проходила благодійна акція «Дітям сходу». Приймали участь у ній і учні гімназії №16. Вони зібрали для дітей Новоігнатівки та Прохорівки канцтовари. Разом із отцем Сергієм помолилися за мир на нашій землі, за те, щоб не гинули воїни, не сиротіли діти. На закінчення акції в небо піднялися кульки-ліхтарики, як символ свободи, незалежності, любові до життя.

Україно, улюблений краю,

Рідна земле, велична й свята,

Я за тебе молюсь, вболіваю

В сподіванні на кращі літа.

Це твої неосяжні простори:

І дрімучі ліси і поля,

І розлогі степи, ріки й гори, -

То й моя заповітна земля.

І ділили тебе, й руйнували –

Твоя доля тяжка й непроста.

І народ твій жорстоко карали

За непослух, за віру в Христа.

Ти і гніту, й страждань зазнавала,

В боротьбі піднімалась з руїн.

Марно сльози і кров проливала.

Але гордо вставала з колін.

Мрія про мир така проста й земна. Мир – це як сонце й повітря, як віра й любов необхідні не тільки дітям, а й дорослим. Діти мріють про мирне небо, радісні дні, щасливе майбутнє. Тож  нехай їхні мрії й плани обов’язково  здійсняться.

В. Ільченко, класний керівник 11 класу.

Переглядів: 234 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0