Головна » 2023 » Лютий » 02

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради затвердив кандидатури на отримання стипендій обдарованою учнівською та студентською молоддю Ніжинської територіальної громади, яка призначається кращим представникам учнівської та студентської молоді міста з метою матеріального стимулювання та засвідчення їх особистих досягнень.

До списку з 8 кандидатів на виплату стипендій потрапив і Дерека Назар  - учень 10 класу Ніжинського навчально - виховного комплексу №16 “Престиж”, депутат Молодіжної ради Ніжинської територіальної громади, волонтер. Має багато досягнень, серед яких І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук Ук ... Читати далі »

Переглядів: 65 | Додав: torya | Дата: 02.02.2023 | Коментарі (0)