Головна » 2023 » Лютий » 2 » Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради затвердив кандидатури на отримання стипендій обдарованою учнівською та студентською молоддю Ніжинської територіальної громади, яка призначається кращим представникам учнівської та студентської молоді міста з метою матеріального стимулювання та засвідчення їх особистих досягнень.

До списку з 8 кандидатів на виплату стипендій потрапив і Дерека Назар  - учень 10 класу Ніжинського навчально - виховного комплексу №16 “Престиж”, депутат Молодіжної ради Ніжинської територіальної громади, волонтер. Має багато досягнень, серед яких І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та ІІ місце на міському рівні в Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика. У 2022 році став джуніором в програмі Ukraine Global Scholars, учасник Молодіжного обміну в Німеччині. Ініціатор проведення “Новорічного благодійного ярмарку” на допомогу ЗСУ в Ніжині.
Пишаємося нашим учнем та бажаємо ще більше перемог та звершень. Так тримати!

Переглядів: 66 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0