Головна » 2016 » Березень » 21

У Київському Палаці дітей та юнацтва 18.03.16 відбулася  Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016». У рамках організації виставки Чернігівським інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського був проведений круглий стіл з теми «Шкільний європейський клуб – новий формат для творчого учителя». До участі були запрошені учасники обласного педагогічного клубу «На крилах творчості». У зазначеному вище заході виступила переможець обласного конкурсу «Шкільний європейський клуб – 2016», Ровенчин Катерина Віталіївна, керівник Євроклубу «Відкриті долоні» Ніжинської гімназії № 16 Ніжинської міської ради, яка розповідала про створення Євроклубу, про його структуру, напрямки роботи. Презентувала роботу напрямку «Європейські країни», перемоги учн ... Читати далі »

Переглядів: 205 | Додав: torya | Дата: 21.03.2016 | Коментарі (0)

17 березня в міській дитячій бібліотеці (філіал № 4)відбувся щорічний конкурс "Найкращий читач 2016 року". У ньому взяли участь кращі з кращих - ерудовані, кмітливі та інтелектуальні учні 6-7 класів. Литвиненко Валерія (учениця 6-А класу) та Зоценко Андрій (учень 7-А класу) представляли читачів від Ніжинської гімназії № 16.

До речі, учень гімназії № 16 Кодак Єгор став найкращим читачем 2015 року і посів І місце серед учасників з м. Ніжина. У Чернігові він виборов почесне ІІ місце.

17 березня 2016 року працівники міської бібліотеки організували "Бенефіс Кодака Єгора", на якому цей талановитий хлопчик був нагороджений грамотою та цінними подарунками.

Найкращим читачем м. Ніжина 2016 року став учень Ніжинської гімназії № 16 Зоценко Андрій, який незабаром буде змагатись за звання "Найкращий читач області " в м. Чернігові.

Переглядів: 218 | Додав: torya | Дата: 21.03.2016 | Коментарі (0)