Головна » 2016 » Березень » 21 » Конкурс "Найкращий читач"
Конкурс "Найкращий читач"

17 березня в міській дитячій бібліотеці (філіал № 4)відбувся щорічний конкурс "Найкращий читач 2016 року". У ньому взяли участь кращі з кращих - ерудовані, кмітливі та інтелектуальні учні 6-7 класів. Литвиненко Валерія (учениця 6-А класу) та Зоценко Андрій (учень 7-А класу) представляли читачів від Ніжинської гімназії № 16.

До речі, учень гімназії № 16 Кодак Єгор став найкращим читачем 2015 року і посів І місце серед учасників з м. Ніжина. У Чернігові він виборов почесне ІІ місце.

17 березня 2016 року працівники міської бібліотеки організували "Бенефіс Кодака Єгора", на якому цей талановитий хлопчик був нагороджений грамотою та цінними подарунками.

Найкращим читачем м. Ніжина 2016 року став учень Ніжинської гімназії № 16 Зоценко Андрій, який незабаром буде змагатись за звання "Найкращий читач області " в м. Чернігові.

Переглядів: 218 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0