Головна » 2015 » Листопад » 18

16 листопада  ми відвідали урочисті заходи, присвячені презентації добірки творів «Діти України – єдині!». Дана добірка видана за результатами Всеукраїнського конкурсу  «Діти України – єдині!». Цей  конкурс  проходив за інформаційної підтримки Міністерства освіти України впродовж червня 2015 року по всій Україні. Учасниками були  молоді люди, що навчаються у старшій школі (10-11 класи); предметом конкурсу був твір, створений у жанрі есе, обсягом до 5 тисяч знаків, у якому учасник конкурсу мав викласти своє бачення щодо поширення в суспільстві ідей толерантності, взаємоповаги, людяності та примирення. Учениця нашої гімназії Ридзель Аліна прийняла участь у конкурсі у період роботи шкільного мовного літнього табору. Адже ... Читати далі »

Переглядів: 258 | Додав: torya | Дата: 18.11.2015