Головна » 2016 » Березень » 12 » Візит Голови Чернігівської ОДА
Візит Голови Чернігівської ОДА

У Ніжині є басейн, який не працює вже більше 10 років. Саме тут навчилися плавати значна частина ніжинців. Розглянувши пропозицію вдихнути нове життя в басейн та дати можливість ніжинцям проводити лікувальні процедури, вчити дітей плавати та відпочивати, 10 березня, у Ніжинську гімназію № 16 завітали: голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, нардеп Олександр Кодола та представники місцевої влади.

Також в Ніжині існує проблема з перенасиченістю груп в дитячих садочках. На 100 місць — 200 дошкільнят. Проблему вирішуватимуть з малими затратами. На базі вже працюючої гімназії № 16 хочуть створити навчально-виховний комплекс з центром розвитку дитини, в який прийматимуть діточок віком від чотирьох років. Валентина Градобик, директор Ніжинської гімназії №16: «Треба зробити переобладнання тих саме класів. Змінити трошки структуру. За нормами у нас вистачає території, але треба вхід із спальні в ігрову, перерозподілити туалети і т.д. Тільки технічно. Це не такі шалені гроші».

/За матеріалами Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії/.

Переглядів: 221 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0