Головна » 2015 » Листопад » 29 » Зустріч з майстринею
Зустріч з майстринею

Кафедра трудового навчання та естетичних дисциплін провела дуже цікавий захід – зустріч з народним майстром декоративного мистецтва Коросько Ганною Миколаївною. Учнів 8-х класів та членів гуртка МАН «Мистецтвознавство» цікавило все, що стосується вишивки.

Спочатку учениця 11 класу Юлія Діденко презентувала частину своєї науково-дослідницької роботи про ніжинські орнаменти у вишивці. Розповіла про види орнаментів, типи, символи та кольорову гаму. А Ганна Миколаївна на прикладах своїх робіт детально розповіла як зароджується орнамент, як правильно починати вишивати, демонструвала свої роботи від простих серветок, хусточок, рушників до складних панно з віршами, ікон, портретів Шевченка Т.Г., сорочок та суконь. Показала, з яких деталей складається вишита сукня, в якій послідовності зшивається, дозволила учням приміряти її вироби.

Вчитель трудового навчання Лісогор Ніна Миколаївна представила вишиті роботи своїх учнів і отримала від майстрині позитивну оцінку.

Переглядів: 230 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0