Головна » 2023 » Лютий » 27 » Вітаємо переможців МАН!
Вітаємо переможців МАН!

14-19 лютого 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів –членів Малої академії наук України.

Фінальною частиною конкурсу стала презентація  учасниками найбільш суттєвих результатів досліджень під час наукових конференцій, які проходили окремо в кожній секції. Запеклі дебати йшли між учасниками відділень «Історії», «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства». За підсумками фінального етапу учень 10-А класу Дерека Назар  (науковий керівник, учитель історії Сунка Т.С.) здобув перемогу ( І місце)  у секції «Всесвітня історія» з дослідженням «Нащадок козацького роду Юрій Лисянський  та його подорож до США 1794-1796 років», учениця 10-Б класу Желєва Алевтина (науковий керівник, учитель музики Ровенчин К.В.)  посіла ІІ місце у секції «Мистецтвознавство» з дослідженням «Творчість ніжинських митців під час війни в Україні 2014-2022 років».

Переглядів: 78 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0