Головна » 2023 » Лютий » 9 » Тиждень безпечного Інтернету
Тиждень безпечного Інтернету

Зараз в Україні майже 22 мільйони користувачів Інтернету, серед яких велика кількість дітей, тому питання безпеки в мережі більш ніж актуальне. Якщо раніше потрібно було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом, то зараз потрібно застерігати їх від негараздів під час перебування в Інтернеті.

З метою формування навичок цифрової, соціально-емоційної грамотності та безпечної поведінки дітей у мережі до тижня безпечного Інтернету були проведені ряд цікавих заходів: заняття з елементами тренінгу  «Кібербулінг: способи розпізнання та захист» (6-7 кл.), години спілкування «Безпека та етика в Інтернеті» ( 8 кл.), профілактичне заняття «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик» та (9,11 кл.),  а для найменших учнівське самоврядування провело інтерактивні уроки «Безпечний Інтернет та соціальні мережі» (1-4 кл.). Вчителі інформатики (Миколаєнко В. В., Карнаш К. Е., Бойваленко Т. В.) долучилися до проведення тижня, підготувавши: розвивальну гру kahoot «Безпечний Інтернет» для учнів 8-10 класів,  командну гру alias «Просторами Інтернету» (11 класи) та конкурс малюнків з використанням комп’ютерних технологій на тему «Безпечний Інтернет».

Переглядів: 86 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0