Головна » 2016 » Березень » 25 » Семінар "Виявлення і розвиток творчих здібностей дитини"
Семінар "Виявлення і розвиток творчих здібностей дитини"

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет, а тому перед кожним педагогічним колективом стоїть завдання, спрямоване на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для всебічно обдарованої молоді.

24 березня 2016 року  на базі Ніжинської гімназії №16 відбувся міський семінар вчителів початкових класів з проблеми «Виявлення і розвиток творчих здібностей дитини», який ставив  метою обмін педагогічним досвідом вчителів початкових класів, знайомство з системою роботи щодо розвитку інтелектуальних, творчих здібностей дитини.

Директор гімназії №16 Градобик В.В. привітала гостей семінару, до неї приєдналися учні 3-Б класу з музичним поздоровленням. Методист ММК Василевська Л.С. залучила учасників семінару до обговорення проблемних питань, заступник директора з навчально-виховної роботи Баксічева І.С. поділилася досвідом роботи щодо особистого брендінгу вчителя початкових класів, керівник шкільного МО вчителів початкових класів Шафрай Т.І., вчитель 2-А класу Кузьменко Л.І. розповіли про учнів та вчителів 1-4 класів Ніжинської гімназії №16, їх захоплення та інтереси. Адже  у початковій школі ідеальний вчитель – це улюблений вчитель, це добра людина, яка обожнює дитячу метушню та гамір, яка знає, що потрібно кожній дитині, щоб освоїти знання і хотіти вчитися. Учителі шкіл міста познайомилися з шкільною програмою «Обдарована дитина», в рамках якої пройшли цікавий майстер клас «Квітка неба» вчителя 3-б класу Петруші Л.В., відвідали заняття з елементами тренінгу «Уроки творчості» психолога Ковтун Л.В., «Бібліотерапія для дітей» завідуючої шкільної бібліотекою Загацької Н.В, переглянули  інтелектуальну гру  «Найрозумніший» між учнями 4-А класу під керівництвом вчителя 4-А класу Хряпи М.П..

Нікого не залишив байдужім цікавий виступ учнів 3-А класу з музичною казкою на новий лад «Вовк і семеро козенят»  в рамках проекту «Добрий мультик – добрий я!» під керівництвом вчителя 3-А класу, керівника шкільного МО вчителів початкових класів Шафрай Т.І.

Досвід вчителів Ніжинської гімназії №16 Шафрай Т.І., Хряпи М.П., Петруші Л.В. ще раз довів, що успішна реалізація творчих ідей колективу прямо визначає рівень розвитку дітей, їх здібностей та талантів.

Переглядів: 222 | Додав: torya | Рейтинг: 5.0/1