Головна » 2020 » Грудень » 07

6 грудня ми святкуємо одне з найважливіших свят в історії країни. Наші герої, це ваш день! День справжніх охоронців рідної землі та її дітей. День пам'яті захисників, які пожертвували власним життям та майбутнім своїх сімей, щоб ми, звичайні українці, вільно могли ступати по українським землям, дивитись на блакитне мирне небо та не чути пострілів. Це свято тих, хто прямо в цю мить на грані життя та смерті, хто понад все мріє побачити очі своїх дітей та не може залишити фронт, адже на його плечах доля цілої нації. Наші хранителі, Україна ніколи не забуде своїх героїв! Ми пам'ятаємо все і вшановувати вас кожен день -  це найменше,  що ми можемо для вас зробити. Дякуємо вам, вашій си ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: torya | Дата: 07.12.2020 | Коментарі (0)