Головна » 2017 » Лютий » 20

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до Небесного воїнства, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес… .

... Читати далі »

Переглядів: 201 | Додав: torya | Дата: 20.02.2017 | Коментарі (0)

Кожної суботи у світлих і просторих класах ННВК №16 «Престиж» проходять цікаві заняття по підготовці майбутніх першокласників. Дітвора з задоволенням відвідує їх. Вони радо знайомляться зі своїми майбутніми вчителями та першими краплинками знань, які, подіваємося, складуть міцну основу в їх майбутньому навчанні.

Переглядів: 177 | Додав: torya | Дата: 20.02.2017 | Коментарі (0)