Головна » 2019 » Грудень » 21 » Зустріч з вихованцями закладів дошкільної освіти міста Ніжина
Зустріч з вихованцями закладів дошкільної освіти міста Ніжина

20 грудня 2019 року до Ніжинського НВК № 16 «Престиж» завітали маленькі гості – дошкільнята ЗДО № 17 «Перлинка», ЗДО № 21 «Калинонька» у рамках співпраці між закладами.

З нетерпінням чекали маленьких гостей учні 4-А класу, наймолодші козачата, учасники військово – патріотичної гри «Сокіл» ( Джура).

Добру справу завжди приємно робити. Четвертокласники зустрічали гостей веселою музичною казкою «Новорічні приключки, або Карабасові штучки». Тепла атмосфера, затишна, святково прибрана зала, щирі оплески - задоволені були всі!!! Добру людина у людини вчиться. А добрі вчинки роблять нас щасливими. Тому і сяяли щастям личка всіх дітей у шкільній залі.

Класний керівник 4-А класу Хряпа М.П.

Переглядів: 232 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0