Головна » 2017 » Грудень » 29 » Засідання шкільного наукового товариства «Ерудит»
Засідання шкільного наукового товариства «Ерудит»

Пам'ятай, що учень ''...це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити'' (К.Д.Ушинський). Саме ці слова є актуальними в роботі шкільного наукового товариства «Ерудит». 26 грудня 2017 року відбулося чергове засідання товариства, на якому учні та учителі обмінювалися першими результатами наукових робіт. Кожен з учнів мав нагоду презентувати власні наробки з обраної тематики наукових робіт та отримав корисні поради від учителів. У гості завітала наша випускниця, переможець міського, обласного та лауреат Всеукраїнського конкурсу МАН Риженко Тетяна, яка розповіла про свої враження від конкурсів, про вимоги, відповіла на запитання нових учасників конкурсу та побажала їм перемоги і всього найкращого. Вона немов передала естафету «перемоги» учням – учасникам цьогорічного конкурсу. А серед них учні 9- х класів - Стець Катаріна, Пархоменко Ольга, Коваленко Єкатерина, Миколаєнко Вероніка, Кроковна Катерина, 10 класу - Сердюк Яна, Терещенко Владислав, Мурашко Дар'я та наймолодший учасник конкурсу – учень 8 класу Кашуба Роман.

Бажаємо їм успіху та перемоги на міському етапі –конкурсі захисту науково-дослідницьких робіт учнів –членів МАН України.

Заступник директора з НВР І.С.Баксічева

Переглядів: 231 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0