Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Засідання шкільного наукового товариства "Ерудит"
Засідання шкільного наукового товариства "Ерудит"

Під час осінніх канікул у Ніжинському НВК №16 «Престиж» відбулося засідання «Круглого столу з питання «Теорія та практика підготовки до конкурсу-захисту учнівських наукових робіт » шкільного наукового товариства «Ерудит». Учні 8-10-х класів разом із науковими керівниками, вчителями закладу, взяли участь у обговоренні питань підготовки до конкурсу –захисту. Як вести дискусію та бути готовими до провокаційних запитань журі? Як обрати тему дослідження і підготувати презентацію з обраної тематики? Звучало багато запитань і кожен отримав для себе багато корисної інформації. Цікавим був виступ лауреата обласного етапу конкурсу – захисту МАН ( 2017 рік) учениці 10 класу Сердюк Яни щодо участі в конкурсі та здобуття перемоги.

Побажаємо учням – членам шкільного наукового товариства «Ерудит» гідно представити свої проекти та ідеї, які удосконалюють майбутнє України на конкурсі –захисті в 2018 році.

Заступник директора з НВР Баксічева І. С.

Переглядів: 257 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0