Головна » 2021 » Грудень » 23 » Новорічні привітання від євроклубу "Відкриті долоні"!
Новорічні привітання від євроклубу "Відкриті долоні"!

Напередодні канікул у ННВК № 16 «Престиж» відбулось чергове засідання євроклубу «Відкриті долоні». Учителі іноземних мов разом зі своїми учнями поринули у світ традицій та обрядів проведення новорічних свят у різних країнах, зокрема Англії, Німеччини, Польщі та Франції. Підготовка стіннівок, пісні та вірші, прикрашання ялинки, перегляд відеофільмів – усе це допомогло створити яскраву й теплу атмосферу. Учні 5-х класів взяли активну участь у розважальній грі «Хто хоче стати мільйонером?», яку підготувала та провела Арендар А.О.. Школярі 6-х класів разом із вчителем польської мови Донською Д. П. здійснили віртуальну мандрівку  до святкової Польщі. Кращі знавці новорічних традицій були нагороджені солодкими подарунками.

З Новим роком та Різдвом Христовим! Happy New Year! Szczęśliwego Nowego Roku i Wesołych Świąt! Frohes neues Jahr! Bonne année!

Переглядів: 132 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0