Головна » 2018 » Квітень » 12 » XIV Відкритий шкільний чемпіонат Латвії із гри «Що? Де? Коли?»
XIV Відкритий шкільний чемпіонат Латвії із гри «Що? Де? Коли?»

Учні 7-х класів Ніжинського навчально-виховного комплексу №16 «Престиж» учасники Клубу інтелектуальних ігор Ніжинського будинку дітей та юнацтва з учителем літератури Забілою Л.І. представляли Україну, рідне місто на XIV Відкритому шкільному чемпіонаті Латвії із гри «Що? Де? Коли?» у Ризі. Присутні були команди з Білорусії, Литви, Естонії, Латвії, Росії, а питання присилали знатоки зі всього світу – Бєлгорода, Єревана, Ієрусалима, Кембриджа, Мюнхена, Москви, Санкт-Петербурга, Ташкента, Талина, Риги й багатьох інших міст. Команди (до речі, наймолодші) на чолі з капітанами Кресан Софією, Мариненко Олександром склали достойну конкуренцію присутнім знатокам. Молодці! Так тримати!

А попереду нові змагання, нові випробування!

Переглядів: 214 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0