Головна » 2020 » Листопад » 27 » Вшанування пам'яті жертв Голодомору
Вшанування пам'яті жертв Голодомору

В останню суботу листопада щорічно наша держава вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Напередодні дати, що увійшла в нашу історію чорною сторінкою, 26 листопада 2020року, учні 6-а ННВК №16 «Престиж» (класний керівник Вовкогон Л.В.) разом з учасниками дитячо-юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» «Джура» рій «Патріот» та рій «Котигорошко» (2-а, класовод Кузьменко Н.О.) згадали події минулих років:

«Згадайте нас — бо ми ж колись жили.
Зроніть сльозу і хай не гасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно
»

Учні закликали не забувати ті страшні сторінки історії, творити добрі справи та обов’язково долучитися до загальнонаціональної акції, запаливши свічку  пам’яті у своєму вікні.

Класний керівник 6-А класу Вовкогон Л.В.

Переглядів: 180 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0