Головна » 2017 » Травень » 21 » Всеукраїнський конкурс "Історія і уроки Голокосту"
Всеукраїнський конкурс "Історія і уроки Голокосту"

20-21 травня у м. Пуща-Водиця відбувся Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт з міжнародною участю "Історія і уроки Голокосту" ім. І.Б. Медвинського. Упродовж кількох днів молоді дослідники з України, Молдови, Білорусії та Киргистану мали нагоду презентувати свої напрацювання, набувати нових знань, розширювати кругозір, дискутувати з доволі непростої проблематики, обмінюватися досвідом ведення пошукової роботи, черпати ідеї для майбутніх проектів, а головне - замислюватися і переосмислювати, адже виховний і ціннісноорієнтуючий посил даного заходу неоціненний.

На Конкурс було представлено 130 науково-дослідницьких та літературно-мистецьких робіт. Учениця 9-Б класу ННВК Сердюк Яна, захищаючи свій науковий проект, здобула диплом лауреата, цінні методичні подарунки та була відзначена організаторами як активний учасник тематичних дискусій. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

Переглядів: 196 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0