Головна » 2017 » Грудень » 5 » Всеукраїнська школа "Рівний-рівному"
Всеукраїнська школа "Рівний-рівному"

У місті Києві з 29 листопада по 2 грудня стартувала Всеукраїнська школа"Рівний-Рівному" в рамках проекту "Діалог у дії" в партнерстві з #МАН#ДухіЛітера#ДітиНадії#ДіалогвдіїДіти. Наша учениця 10 класу Сердюк Яна, безпосередньо долучилася до цього проекту. Це ще тільки перша сесія, але уже молоді учасники встигли добре попрацювати, обмінятися досвідом та новими креативними ідеями. Усі чотири дні проходили в форматі тренінгів, лекцій та майстер-класів. Головними темами першого заїзду були: конфлікт, діалог та варіанти побудови міцних стосунків і вміння розуміти себе та іншого. Не дивно, що такі проекти користуються популярністю, адже їх проводять досвідчені, найкращі тренери з усієї України і не тільки. Учасники не тільки могли навчитися чомусь новому, а ще й попрактикуватися для розвитку навичок майбутнього тренера.

Сподіваємося, що ця школа стане «вічною» і до неї кожного року будуть долучатися все більше і більше молодих людей, які виведуть Україну на належний рівень європейської держави.

Переглядів: 248 | Додав: torya | Рейтинг: 4.0/1