Головна » 2018 » Листопад » 12 » Всесвітній день Доброти
Всесвітній день Доброти

Милосердя й доброта – два крила, на яких тримається людство. Як же могло так статися, що милосердя втратило сьогодні свою цінність, а його зміст звівся в основному до милостині? Невже для того, щоб відчути доброту наших сердець, потрібні землетрус, катастрофа чи війна? Ще з часів давньоруських благодійність була в традиціях нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного і скривдженого. Добро має здатність бути щедрим та не потребує нагороди. Справжнє добро можливе тільки за умови великого душевного багатства. Хто щедро робить добро, у відповідь отримує ще більше.
«Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий», - говорив Марк Твен. Саме під таким гаслом пройшла сьогодні загальношкільна лінійка у ННВК №16 «Престиж», яку разом із класним керівником Ільченко В.П. підготували й провели учні 7-А класу.

Учениця 7-А класу, член гуртка «Юний журналіст», Шуста Діана

Переглядів: 197 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0