Головна » 2018 » Листопад » 20 » Всесвітній день Дитини
Всесвітній день Дитини

Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в 1954 році. Це свято створене для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони – найбільш незахищений прошарок населення. Сьогодні у всьому світі часто порушуються права дітей, утискаються їхні інтереси і навіть завдається шкода здоров’ю.

Кожен із нас може змінити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому. А спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще, розфарбувати його яскравими подіями та наповнити добром і людським теплом.

Події на Майдані, а тепер — на сході країни торкнулися й дітей, які, за міжнародними документами, визнанні надзвичайно вразливою категорією і в умовах збройних конфліктів потребують особливого захисту держави.

Учнівський і педагогічний колективи ННВК №16 «Престиж» теж долучилися до цього свята. Малюнки, щирі листи підтримки будуть відправлені дітям Донбасу.

Валентина Ільченко – учитель зарубіжної літератури

Переглядів: 239 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0