Головна » 2022 » Серпень » 30 » Візит волонтерів
Візит волонтерів

29  серпня у ННВК № 16 «Престиж» завітали волонтери: Матеуш Каміонка - віце-президент громадської організації «SIMO», Республіка Польща та представник  фонду «Michigan for Ukraine» (США) – Волтер Пеір.

Пан Волтер привіз учням  нашого закладу листи від американських дітей. Наші малята (3-6 років) разом з батьками, а також діти 7-12 років знайшли собі вірних друзів по листуванню. Вперше за  час війни діти з радістю сіли за учнівські парти та з великим задоволенням спілкувались між собою, вчителями та гостями закладу. Крім листів, волонтери подарували дітям ННВК № 16 «Престиж» мультимедійний комплекс.

Щира подяка від учнівського, батьківського та педагогічного колективу за щире спілкування, увагу та подарунок!

Переглядів: 111 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0