Головна » 2021 » Вересень » 17 » Візит начальника медичного пункту учбового центру "Десна"
Візит начальника медичного пункту учбового центру "Десна"

15 вересня – День визволення нашого рідного міста від німецько – фашистських загарбників! З нагоди цього пам’ятного дня до Ніжинського навчально виховного комплексу №16 «Престиж» завітав головний сержант, начальник медичного пункту,  тимчасово виконуючий обов’язки командира полку «300» 169  учбового центру «Десна» Онищенко Сергій Васильович. Для нас Сергій Васильович не лише військовослужбовець – захисник України, а й людина, яка присвятила школі понад 20 років свого життя.

На уроках історії Онищенко С. В. познайомив учнів зі всіма тонкощами військової служби, а навички надання першої медичної допомоги школярі відпрацювали на уроках медицини.

Ми дякуємо Сергію Васильовичу за те, що цей день він провів з нами і бажаємо мирного неба, міцного здоров’я,  незламної волі, наснаги та звершення всіх мрій і побажань.

Переглядів: 163 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0