Головна » 2019 » Листопад » 8 » Віват, гімназіє!
Віват, гімназіє!

Сьогодні, 8 листопада, шістдесят два талановитих п’ятикласники Ніжинського навчально-виховного комплексу №16 «Престиж», пройшовши адаптацію в середній школі, розпочали свій гімназійний шлях.

Посвяти наймолодші гімназисти чекали з нетерпінням і тому ретельно готувались до неї, створюючи яскраву концертну програму. Свято пройшло в урочисто прикрашеній залі, до якої були запрошені батьки, вчителі, гімназисти-старшокласники. П’ятикласники дуже хвилювались, відчуваючи важливість цієї події та відповідальність за виступ перед гостями, але зуміли сконцентруватися й гідно представили свої класи.

Кульмінацією свята стала клятва : бути патріотом своєї Батьківщини, добре вчитися, брати активну участь у громадському житті, берегти і примножувати славу рідної гімназії, із честю нести високе звання гімназиста Ніжинського навчально- виховного комплексу №16 «Престиж».

Відтепер учні 5А класу (класний керівник Вовкогон Людмила Володимирівна) та учні 5Б класу (класний керівник Крисько Ольга Михайлівна) стали повноправними членами великої гімназійної родини.

Класний керівник 5Б класу Крисько Ольга Михайлівна.

Переглядів: 300 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0