Головна » 2021 » Липень » 7 » Високошвидкісний Інтернет з’явився в кожному класі ННВК № 16 «Престиж».
Високошвидкісний Інтернет з’явився в кожному класі ННВК № 16 «Престиж».

Інтернет є важливою і невід’ємною частиною сучасного світу і  ми вже не можемо уявити своє життя без нього. Під час пандемії COVID-19, що спричинила введення карантинів у багатьох країнах планети, Інтернет-трафік у світі зріс утричі. Зараз онлайн  працюють та навчаються  більше ніж 300 мільйонів людей.

За сприяння Ніжинської міської ради та Управління освіти Ніжинської міської ради в червні 2021 року високошвидкісний Інтернет з’явився в кожному класі ННВК № 16 «Престиж».

Адміністрація школи, педагогічні працівники та батьки закладу щиро вдячні  за сучасне мережеве обладнання та нові можливості у навчанні наших дітей!

Переглядів: 167 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0