Головна » 2017 » Червень » 24 » Випускний 2017 НВК №16
Випускний 2017 НВК №16

Випускний вечір 2017

Шкільні роки так швидко пролетіли,

Їх журавлі за обрій понесли.

Вчорашні малюки сьогодні з юністю зустрілись,

Вони для цього довгий шлях пройшли…

Цей червневий день справді особливий. Усі щасливі, хоч трішечки й сумні. Зі своєю рідною гімназією прощаються наші випускники. У залі людно, затишно, святково. На випускний бал у ННВК № 16 «Престиж» сьогодні завітали почесні гості: депутат Верховної Ради Кодола Олександр Михайлович, помічник народного депутата Стратілат Тамара Михайлівна, депутати Ніжинської міської ради Шалай Олександр Віталійович та Шалай Ігор Віталійович. Олександр Михайлович привітав випускників із цим святом. Він сказав, що для нього наша школа стала по-справжньому рідною. Дійсно, він частий гість у навчальному закладі, наш помічник і порадник. Це людина, яка всіма своїми діями доводить, що йому не байдужа освіта. Вітаючи випускників, він наголосив, що покладає великі надії на молоде покоління, бо саме вони мають будувати й прославляти нашу рідну, миролюбну Україну.

А наші випускники й справді перспективні молоді люди. Серед них відмінники навчання Борис Володимир та Риженко Тетяна, переможці олімпіад, конкурсів МАН, спортсмени, творчі особистості, сучасні, прогресивні, заповзяті та працьовиті. Пишається своїми вихованцями класний керівник Тимченко С.В. Вручаючи атестати, директор ННВК №16 «Престиж» Градобик В.В. щиро вітала своїх випускників, бажала успіхів у житті, досягнення мрій, бути справжніми людьми, прославляти свою школу тільки гарними справами.

Нехай щастить усім випускникам 2017 року! У добру путь, наші дорогі діти!

Переглядів: 289 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0