Головна » 2017 » Вересень » 15 » Війна. Перемога. Пам'ять.
Війна. Перемога. Пам'ять.

Щороку 15 вересня ніжинці святкують визволення свого рідного міста від німецько-фашистських загарбників. Тисячолітній Ніжин завжди пам’ятає своїх героїв. Їх ратний подвиг палає вічним вогнем у серцях вдячних нащадків.

Напередодні Дня визволення у ННВК №16 «Престиж» були проведені виховні години, години пам’яті та шани. У 6-А класі у цей день відбулася зустріч із працівником історичного відділу краєзнавчого музею Железко Романом Анатолійовичем, який цікаво розповів учням про ті далекі часи визволення їхнього рідного міста, приводив цікаві історичні факти, називаючи імена героїв.

Виставку книг про Ніжин та вікторину організували та провели бібліотекар школи Загацька Н.В. та бібліотекари філії №4 Тимко Т.О. та Вершняк І.В. Цікавою, пізнавальною й надзвичайно корисною була інформація для учнів.

Класний керівник 6-А класу – В.П.Ільченко

Переглядів: 200 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0