Головна » 2018 » Січень » 17 » Відпочинок у Карпатах учнів 6 та 7 класів
Відпочинок у Карпатах учнів 6 та 7 класів

Не можна уявити України без Карпат. Із 8 по 13 січня 2018 року учні 6-а та 7-б класів ННВК №16 «Престиж» разом зі своїми класними керівниками Ільченко В.П. та Касьяновою В.І. побували в цьому мальовничому краї. Розпочалася наша екскурсія з містечка, яке вважають серцем Карпат – із Яремче. Далі був Яблуницький перевал, гірськолижний курорт Буковель, «Теплі води» села Велятин, містечко Ворохта.

Враження від проведеного відпочинку дуже позитивне, воно залишиться у спогадах на все життя. Чисте гірське повітря, друзі, сміх, катання на санках і лижах – все це дуже відрізняється від життя в рідному Ніжині. Учнів вразила велика гірська система, що розкинулась на заході нашої країни, бурхливі гірські річки, що пронизують Карпати, цілющі джерела, які пробивають землю гір… Ця поїздка була чудовим відпочинком під час зимових канікул.

Валентина Ільченко – класний керівник 6-а класу.

Переглядів: 254 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0