Головна » 2016 » Листопад » 16 » Відновлення басейну – мрія гімназійної громади
Відновлення басейну – мрія гімназійної громади

Гімназія №16 – улюблений та рідний навчальний заклад для багатьох  ніжинців, але мало тих, що  пам'ятають як функціонував шкільний басейн. Більшості не довелося відвідувати уроки плавання, які так добре впливають на здоров'я та загальний фізичний розвиток дітлахів. Безперечно, є чим пишатися гімназії. Тут навчаються талановиті діти та працюють творчі вчителі. У гімназії є два спортивних, тренажерний, хореографічний, актовий зали, бібліотека, одна з найкращих у місті, затишна їдальня, комп'ютерні класи, методичний центр, прекрасній стадіон, дитячі площадки…  Як у гімназії, так і навколо неї завжди затишно, чисто, багато квітів. Пишається навчальний заклад  і власноруч посадженим, на честь людей, які загинули, рятуючи людство від чорнобильського лиха і в будь-яку пору року доглянутим, парком.

Величезною мрією учнівського, батьківського та учительського колективів є відновлення басейну. Здається, що вона починає здійснюватися. Нещодавно розпочалися ремонтні роботи по відновленню функціонування басейну. Пам'ятаймо, що він один у нашому місті. Повірте, що це не забаганка директора гімназії Градобик В.В. та педагогічного колективу, а турбота про здоров'я наших дітей, про майбутнє нації.

Із нетерпінням чекають учні той день, коли зможуть переступити поріг відновленого, такого потрібного всім басейну.

В.П.Ільченко

Переглядів: 228 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0