Головна » 2018 » Вересень » 18 » Відкриття другої групи у дошкільному підрозділі ННВК №16 «Престиж»
Відкриття другої групи у дошкільному підрозділі ННВК №16 «Престиж»

Відкриття другої групи у дошкільному підрозділі ННВК №16 «Престиж» чекали з особливим нетерпінням. Ця подія сонячного осіннього дня стала справжнім святом для дітвори, їх батьків та всіх жителів мікрорайону.

Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значима ця подія.

Розділити радість із мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: міський голова Лінник А. В., начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА Конопацький М. А., помічник народного депутата Олександра Кодоли Стратілат Т. М., начальник управління освіти Ніжинської міської ради Крапив’янський С. М., депутат Чернігівської обласної ради Бойко Л. В., депутати Ніжинської міської ради Шалай О. В. та Шалай І. В., керівник “УкрСіверБуд” Вереша В. Ф., голова батьківської ради ННВК № 16 “Престиж” Коробка І. М..

Перші особи області і міста привітали дітей, їхніх батьків, педагогічний колектив та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись із однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.

Ільченко В. П., керівник гуртка “Юний журналіст”.

Переглядів: 226 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0