Головна » 2016 » Листопад » 14 » Відеоурок з обговоренням «Наша свобода не далася нам дарма»
Відеоурок з обговоренням «Наша свобода не далася нам дарма»

9 листопада 2016р. відзначається 40-річчя заснування Української Гельсінської Групи. Це була перша легальна правозахисна організація в УРСР, яка відіграла важливу роль у національно-визвольній боротьбі українського народу, розпочала ненасильницький і правовий шлях у здобутті Української незалежності, становлення демократії, поваги до людини.

З нагоди цієї дати, 11 листопада 2016р. в Ніжинській гімназії № 16 вчителем історії та правознавства Геймал Т.В. був проведений відеоурок з обговоренням «Наша свобода не далася нам дарма» для учнів 9-х класів .

Учні активно включилися в обговорення матеріалів про учасників групи та їх діяльність.

Переглядів: 205 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0