Головна » 2017 » Вересень » 8 » Урок з поліцейським
Урок з поліцейським

Сьогодні, 8 вересня, в рамках Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок з поліцейським» до ННВК №16 «Престиж» завітали: старший інспектор з ювенальної превенції Ніжинського ВПГУНП Чернігівської області майор поліції С.В.Колесник та дільничий офіцер поліції Ніжинського ВПГУНП Чернігівської області старший лейтенант поліції С.О.Пасьоха.

Під час зустрічі гості наголосили дітям про дотримання правил поведінки у школі та в громадських місцях, про повагу до оточуючих, безпеку в соціальних мережах. Ознайомили з видами адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення правопорушень, аби застерегти учнів від їх скоєння.

Такі профілактичні заходи дуже важливі, адже спрямовані на виховання правової свідомості і культури у підростаючого покоління.

Переглядів: 206 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0