Головна » 2016 » Жовтень » 2 » Урок-реквієм, присвячений пам'яті Голокосту
Урок-реквієм, присвячений пам'яті Голокосту

Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповісти про неї всю правду. Історія нашої Батьківщини, на жаль, має  й сумні сторінки. Україна – це країна пісні й краси. Україна в роки Голокосту – це країна смерті. Смерті безвинних… Хроніка Голокосту – це біль і жах українського народу. Трагічне повсякдення 1941-1943 рр., яке віддзеркалюють архівні документи. Вчитель історії Геймал Т. В. та класні керівники 9 класів Тишкевич І.М. та Муквич В.І. із учнями старших класів гімназії № 16 провели урок-реквієм, приурочений 75 річниці цієї трагедії. Учні зробили цікавий підбір матеріалу. Це були спогади очевидців та відео документи. Але  найбільше всіх вразив  документальний фільм "Крик чорнозему". Символом Голокосту в Україні став розстріл близько ста тисяч людей, більшість із яких були євреями, у Бабиному Яру (м. Київ), де було всього  за два дні вбито більше 33 000 людей, більшість із яких були євреї. Під час Другої світової війни окупанти, які захопили Київ 19 вересня 1941, використовували Бабин Яр для проведення масових розстрілів.  Перший розстріл відбувся 29 вересня 1941 - було страчено 752 пацієнта психіатричної лікарні ім. Івана Павлова, що розташовувалася поруч з яром.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять безвинно вбитих.

Ми – діти української землі, на якій відбулися страшні трагедії ХХ століття: Голодомор і Голокост, які забрали життя мільйонів людей. Україна пам’ятає, яку загрозу несуть нетерпимість, насилля та агресія.

Переглядів: 241 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0