Головна » 2017 » Березень » 9 » Урок радості
Урок радості

Напередодні Міжнародного Жіночого дня в ННВК №16 “Престиж” був проведений бінарний урок із зарубіжної літератури та англійської мови. Тема уроку: Елеанор Портер. Роман “Полліанна ”. Це був урок радості. Цей твір належить до книг, які можуть змінити не тільки нас самих, а й наше ставлення до навколишнього світу. Учителі Ільченко В.П. та Шамшуріна Є.С. творчо підійшли до уроку. На уроці говорили про ідею радості й відкриття світу в романі, про головну героїню Полліанну та ії друзів. Урок проведений на високому методичному рівні. Такі заняття допомагають виховувати в сучасних дітях оптимізм, любов до життя, до людей, толерантність. “Гра в радість” - основа уроку. На уроці було багато гостей: методисти Сватенкова С. І., Даниленко О. Ю. та вчителі зарубіжної літератури й англійської мови шкіл міста.

Книга Е. Портер обійшла половину земної кулі, а сьогодні вона в українського читача. Кожна людина може грати в цю гру, бо потрібно уміти радіти життю, бути вдячним за все, що воно дає і в будь-якій ситуації знаходити те, з чого можна було б порадіти, перетворюючи кожний день на маленьке свято, даруючи собі й людям щастя.

Переглядів: 240 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0