Головна » 2017 » Грудень » 4 » Участь у Першій науково-практичній конференції «Новітні технології сучасного суспільства»

01 грудня 2017 року в місті Чернігові відбулася Перша науково-практична конференція обдарованої учнівської та студентської молоді «Новітні технології сучасного суспільства». Учасниками від міста Ніжина стали учні ННВК №16 «Престиж» Терещенко Владислав (10 клас) та Кроковна Катерина ( 9-А клас). Вони мали змогу презентувати власні наукові розробки в секціях «Технічних наук», «Хімії та біології», а тези їх доповідей «Дослідження сортування твердих побутових відходів», «Ліворука дитина: шлях до успіху» увійшли у збірку матеріалів конференції, яку учні разом із сертифікатом учасника отримали по завершенню заходу.

Формат конференції став дискусійним майданчиком для обміну вже набутим досвідом та засвоєними технологіями, об'єднав зусилля у реалізації спільних проектів та став підготовкою до участі в конкурсі –захисту наукових робіт Малої академії наук.

Заступник директора з НВР Баксічева І.С.

Переглядів: 207 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0