Головна » 2017 » Березень » 29 » Участь у Міжнародному освітньому форумі-практикумі
Участь у Міжнародному освітньому форумі-практикумі

19 березня вчитель історії та правознавства Нагорна Н.М. разом із ученицею 9-Б класу, Президентом гімназійного самоврядування Сердюк Я. представляли ННВК № 16 взяли участь у ІІ Міжнародному освітньому форумі-практикумі, який відбувся у м. Києві за підтримки Міністерства освіти і науки України та зібрав 263 учасники з 35 міст України. Спікерами і тренерами форуму виступили українські та зарубіжні освітяни, гості з Німеччнини, Франції, ОАЕ та Швеції, які презентували успішні різноформатні педагогічні практики.

На семінарах та майстер-класах, зокрема, обговорювали такі питання:

• Концепція «щасливої школи». Управління мультикультурним середовищем, сприяння позитивності і толерантності в школах (Пранжела Дуття Дас, ОАЕ);
  • Освіта в Німеччині: організація, планування і оцінювання учбового процесу (Домінік Хаба, Німеччина);
  • Німецький досвід навчання: шкільний проект «Читання вночі» (Марайлє Фергуфен, Німеччина);
  • Інтеграція новітніх технологій у навчальний процес французької школи (Полін Бовільє, Франція);
  • Дитячий малюнок, його значення і цінність для педагогів і батьків (Дженні Хаубенрайзер, Німеччина);
  • Ціннісно-орієнтована школа: ідеологія освіти на прикладі швецької школи (Сергій Чумаченко, Україна)
  • Стратегічна ідея та фундаментальні засади сучасної освіти (Богдан Олександрук, Україна);
  • Освіта, яка формує цінності, сильні риси характеру та чесноти. Сутність напрямку «позитивна освіта» (Катерина Ясько, Україна);
  • Підлітки – у пошуках розуміння. Практичний майстер-клас для педагогів і психологів тощо.

Сердюк Яна стала наймолодшою учасницею Форуму і єдиною ученицею, яка взяла участь в освітньому проекті для педагогів.

Наразі заходи неформальної освіти є дуже популярними і важливими у контексті творення Нової Української Школи, тому представники ННВК № 16 є постійними активними учасниками різноманітних просвітницьких програм на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Переглядів: 188 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0