Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Третя обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді
Третя обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

20 жовтня учениці гімназії, вихованці історичного гуртка (керівник – Нагорна Наталія Миколаївна), взяли участь у Третій Чернігівській обласній історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді, присвяченої 150-річчю від дня народження М.С. Грушевського.

Риженко Тетяна, учениця 11 класу, представила своє наукове дослідження «Календарі Чернігівської губернії як історичне джерело для вивчення регіональної історії» у секції «Історія Чернігівщини дореволюційної доби». Сердюк Яна, учениця 9-Б класу, презентувала виступ «До історії єврейської громади міста Ніжина» у секції «Новітня історія Чернігівщини». Дві наймолодші учасниці, Стець Катаріна та Миколаєнко Вероніка, учениці 8-А класу, висвітлювали результати своїх пошукових робіт – «Жіноча мужність: ігуменя Ніжинського Свято-Введенського монастиря Смарагда», «Мережа земських народних бібілотек Ніжинського повіту» – у секції «Церква, культура і мистецтво Чернігівщини».

Переглядів: 201 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0