Головна » 2017 » Вересень » 29 » Тиждень, присвячений пам'яті українського педагога - В. О. Сухомлинського
Тиждень, присвячений пам'яті українського педагога - В. О. Сухомлинського

У вересневі дні щорічно у ННВК №16 «Престиж» проводиться тиждень, присвячений пам’яті українського педагога — В.О. Сухомлинського. У навчальному закладі широко використовуються ідеї великого вчителя: гуманізація навчання і виховання, вдосконалення системи розумового виховання, розвитку пізнавальної активності учнів, формування морально-етичної культури школярів.

Протягом тижня в ННВК №16 «Престиж» було проведено ряд заходів: «У кожній казці – мудрості перлина», «Людина починається з добра», «Добро починається з тебе», уроки єдності з природою, малюнки на асфальті. Під час проведення цієї роботи не тільки учні, а і діти дошкільного підрозділу, знайомилися із творчістю В.Сухомлинського, дізналися про значення добра в житті людини, вчилися жити в гармонії з природою.

Психологічна служба ННВК №16 «Престиж»

Переглядів: 234 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0