Головна » 2017 » Березень » 20 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

З 13 по 17 березня в НВК № 16 «Престиж» проходив Тиждень початкових класів. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.

В понеділок цікавим і повчальним для колег був майстер – клас з проблеми активізації пізнавальної діяльності в роботі над проектами, який провела Кузьменко Л.І. Потім члени кафедри відвідали виховний захід на ГПД 1–х класів, де вихователь Олійник С. С. вчила малюків творити добро в повсякденному житті.

Вівторок для молодших школярів був математичним. Для учні 2-4 класів була проведена шкільна математична олімпіада. Найкращими математиками серед другокласників були Пемова Є., Дяченко А., Набок П. ( вч. Кузьменко Н.О.) , Музиченко П. ( вчитель Фролова Г.П.). Переможцями серед учнів 3-х класів стали Кожан А., Койдан М.( вчитель Кузьменко Л.І.) , Данілін Н. (вч. Губар С,І,). Найкращі результати серед учнів 4-х класів показали Ященко Д., Дерека Н., Ткаченко А.( вч. Шафрай Т,І,).

Після напруженого вівторка дуже доречним був день фізичної культури. В середу вчитель фізичної культури Дудка В.М. провів відкритий урок в 4-Б класі, а Багмут Н.А. – спортивне свято для учнів 2-3 класів. Пристрасті та емоції вирували як серед учасників, так і серед вболівальників.

Четвер був присвячений природознавству та рідній мові. Цього дня відкритий урок з читання в 2-А класі провела Кузьменко Н.О. Учні охоче працювали над твором В. Нестайка «Руденький». Третьокласники ж продемонстрували свої знання з природознавства у міському конкурсі – вікторині «День природолюба» проведеному зав. шкільною бібліотекою Загацькою Н.В.

В п’ятницю на загальношкільній лінійці заступник директора з НВР Баксічева І.С. підвела підсумки Тижня початкових класів.

Продемонструвавши свою роботу під час проведення відкритих уроків та різноманітних заходів, учителі початкових класів ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а учні школи – талановиті, розумні, активні і допитливі. Щоб дитина була палко зацікавлена в навчанні, їй необхідне багате, різноманітне, приваблююче інтелектуальне життя. Ці слова належать В. Сухомлинському і не втрачають своєї актуальності з плином часу.

І на завершення… Ми, вчителі, прагнемо зробити наш НВК острівцем людяності і гуманізму, творчості і постійного пошуку.

Переглядів: 289 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0