Головна » 2017 » Вересень » 29 » Тиждень Європейських мов
Тиждень Європейських мов

25-29 вересня у ННВК №16 «Престиж» відбулися заходи до Дня Європейських мов. Вони розпочалися лінійкою, присвяченою до цього дня. Під час виступів учнів звучали мови, які вивчаються у закладі: англійська, німецька, французька та польська. Вихованці також здійснили віртуальні подорожі до цих країн. Також цього року за ініціативи вчителя Т.Г. Шостак засідання Євроклубу «Відкриті долоні» у 7-х класах було проведено за участі волонтерів Американського Корпусу Миру Кейли Коггл та Ейпріл Мартін, які працюють у м. Прилуках та м. Ніжині. Це вже друга зустріч наших учнів з Кейлою Коггл. Вперше наші школярі мали змогу познайомитися з нею та взяти участь у чисельних різноманітних іграх ще в червні під час роботи літнього мовного табору на базі ННВК № 16 «Престиж». Цього разу спілкування з носіями мови було зосереджено на роботі в групах. Під час виконання невеликих проектів учні мали змогу дізнатися більше про країни Європи і презентувати свої проекти. Семикласники здобули позитивний досвід спілкування з носіями мови та сподіваються на подальшу співпрацю з волонтерами.

Переглядів: 225 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0