Головна » 2021 » Грудень » 5 » Тиждень академічної доброчесності
Тиждень академічної доброчесності

Академічна доброчесність – це мотивоване та відповідальне навчання і викладання, повага до себе та  інших учасників освітнього процесу,  шлях до формування свідомого громадянського суспільства. Під таким гаслом цілий тиждень (29.11.21-03.12.21) працювали учні та вчителі ННВК № 16 "Престиж". На ситуативних виховних годинах дітям були запропоновані різні життєві ситуації, розглядаючи які, вони визначали, який із принципів доброчесності був порушений. Учні 3-А (кл. керівник Кузьменко Н. О.) та 3-Б класів (кл. керівник Олійник С. С.) створили квітку доброчесності. Школярі 5-7 класів, обговорюючи недоброчесну поведінку на виховних годинах,  створили пам’ятки доброчесної поведінки у школі та в житті.

«Ми живемо у висококонкурентному суспільстві, де успішним може бути тільки найсильніший! А сильними нас роблять  здобуті знання, навички, вміння, креативне мислення, а також рівність можливостей», - такі висновки  на уроках доброчесності зробили учні старших класів.

Тож, давайте розуміти і поважати один одного і починати впроваджувати академічну доброчесність із себе!

Переглядів: 150 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0