Головна » 2021 » Березень » 5 » Свято Весни у дошкільному підрозділі ННВК № 16 «Престиж»
Свято Весни у дошкільному підрозділі ННВК № 16 «Престиж»

Разом з приходом весни завітало до садочка чудове свято мам, бабусь та сестричок.
Свято у дошкільному підрозділі - це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси.
Вихованці дивували дорослих своїми дзвінкими та радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів і неперевершеним артистизмом.

На святі Весни звучали пісні про маму, бабусю, компліменти від маленьких джентельменів, слова вдячності, любові, які розчулювали до сліз. Всі діти приготували подаруночки для своїх близьких. Захід пройшов у доброзичливій атмосфері, а результатом стали незабутні  враження та емоції.

Сокол О.В.

Переглядів: 140 | Додав: torya | Рейтинг: 0.0/0